Відбійник тарілка пневмоподушки у пружин Air Power.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 65 мм |
| Тиск | 2 атм |
| Мінімальна висота | 240 мм |
| Максимальна висота | 240 мм |
| Код запчастини | 65x240 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴






