
Черевик гумовий упор під колесо противооткатный бус
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59587
+380 (63) 478-04-08
- +380 (98) 254-57-56
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Черевик (гумовий упор під колесо бус). Призначений для надійної фіксації авто, особливо коли автомобіль стоїть на пагорбі. Встановлюється під колесо і не дає автомобілю "скотиться".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Білоцерківський завод гумотехнічних виробів |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гума |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 0.826 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴








