
Хомут пластиковый 5 х 400 мм черный (100 шт.)
220 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Код: 400х5/ 38279
+380 (63) 478-04-08
- +380 (98) 254-57-56
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хомут пластиковый 5 х 400 мм черный (100 шт.). Пластиковий хомут-стійка застосовується для стягування та кріплення проводок та іншого, ціна за паковання 100 штук
Кабельні стяжки (хомути) призначені для кріплення і/або маркування кабелів та організації кабельних трас. Стяжки використовуються для кріплення кабелів між собою, до кабельних лотках та інших конструкцій. Робота стяжок ґрунтується на принципі храпового механізму: одна з плоских сторін стяжки має ребристу поверхню, один із кінців стяжки має вушко з язичком. Коли вільний кінець стяжки вставляється в в вушко, то язичок перекочує по виступах ребристої поверхні та блокує рух у протилежному напрямку.
Кабельні стяжки (хомути) призначені для кріплення і/або маркування кабелів та організації кабельних трас. Стяжки використовуються для кріплення кабелів між собою, до кабельних лотках та інших конструкцій. Робота стяжок ґрунтується на принципі храпового механізму: одна з плоских сторін стяжки має ребристу поверхню, один із кінців стяжки має вушко з язичком. Коли вільний кінець стяжки вставляється в в вушко, то язичок перекочує по виступах ребристої поверхні та блокує рух у протилежному напрямку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип хомута | Пластиковый |
| Область применения хомута | Для судостроения, Для сельского хозяйства, Для вентиляции, Для труб, Для шлангов, Для автомобилестроения, Универсальный, Для кабелей |
| Материал хомута | Нейлон |
| Наличие резиновой прокладки | Нет |
| Ширина полосы | 5 мм |
| Минимальная температура окружающей среды | -50 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 150 град. |
| Цвет | Черный |
| Упаковка | Пакет |
| Вес упаковки | 0.22 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина полосы | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴/упаковка



